Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Михайло Корнейчук: Ющенко розпочинає боротьбу за чорнобильський електорат?

11 грудня 2006 року Президент України В.Ющенко видав Указ, яким утворив Національну Раду з проблем ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи як консультативно-дорадчий орган при Президентові України.

Зазначеним Указом затверджено Положення про Національную раду та запропоновано Главі Секретаріату Президента України у тижневий строк внести пропозиції щодо її персонального складу.

Про що власне йдеться?

Відомо, що за часів Президента України Л.Кучми чорнобильська громадськість боролося ЗА те, щоб:
- фінасування чорнобильських програм, яке останне десятиріччя складає лише 20 - 25% від потреби до існуючого законодавства, -  щороку збільшувалося, а не залишалося в замороженому стані;
Для більш ефективного використання чорнобильських коштів зосередити їх  у одного розпорядника, для чого  створити спеціальний орган виконавчої влади – Держкомчорнобиль України.

Нагадаємо, що за останніх часів Л.Кучми Держкомчорнобиль України було нарешті в липні 2004 року утворено, але з приходом до влади нової помаранчевої команди він знову був зліквідований.

Виникає питання, заради чого утворено Національну Раду з проблем ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, як що її функції по суті дублюють, з одного боку, повноваження Кабінету Міністрів України та відповідних міністерств  ( відомств), а с другого боку – функції Національної комісії з радіаційного захисту населення при Верховної Раді України , яка вже існує майже 20 років?

Здається, що «команда Президента» готується зробити  спробу  звинуватити виконавчу і законодавчу владу, яку контролює Антикризова коаліція, -  в безпорадності у вирішенні успадкованих Чорнобильських проблем та відвоювати для своєї політичної сили електоральні позиції, які стрімко втрачаються, - в досить численної  багатомільйонної чорнобильської спільноті.

Михайло Корнейчук, Аналітичний центр «Руська Община» (Rus Community), м.Київ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.