Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Заява Президії ЦК Комуністичної партії України: Феодосійський натівський десант - чергова сторінка національної ганьби

Компартія України продовжує послідовну боротьбу за право наших громадян бути господарями у власній державі, за право жити у мирі та злагоді.

Ми засуджуємо протиправні і антиконституційні дії Президента Ющенка, в.о. міністра оборони Гриценка, в.о. міністра закордонних справ Тарасюка, голови СБУ Дрижчаного інших посадових осіб держави внаслідок яких транспортний корабель США "Adventure" порушив державний кордон України і розвантажив військову техніку та зброю у Феодосійському порту і розглядає цей інцидент, як чергову сторінку національної зради та ганьби.

Ми вимагаємо негайно, в позачерговому порядку розглянути на пленарному засіданні Верховної Ради питання щодо відсторонення від виконання своїх обов"язків причетних до скоєння державного злочину посадових осіб.

Компартія України пропонує Верховній Раді прийняти рішення про припинення фінансування програми співробітництва з НАТО та спрямувати ці кошти на соціальни потреби людей.

Ми звертаємось до Генеральної прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу проти тих, хто брутально порушив закон. Ми вимагаємо від Президента Ющенка суворо дотримуватися норм Конституції і законів України, а також публічно вибачитися за свої дії і дії своїх підлеглих.

В той же час, Комуністична партія занепокоєна спробами окремих політичних сил дестабілізувати внутрішню ситуацію в Україні та загострити відносини з Росією.

Використовуючи ганебну і зрадницьку політику влади щодо втягнення України в НАТО та перетворення її на територію розбрату, а також безглузді заяви одіозних іноземних політиків щодо територіальних зазіхань, псевдоліві партії та організації проводять курс на протиставлення людей за територіальною, мовною, релігійною, національною ознаками.

Компартія застерігає, що досі Україна змогла уникнути братовбивчих конфліктів. Ми звертаємося до людей: не дамо перетворити Україну в чергову "гарячу точку" планети.

Президія ЦК КПУ
29.05.2006

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.