Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Апелювати до Кучук-Кайнарджийського миру, так само безглуздо, як вимагати скасувуння рішення царського уряду про продаж Аляски

"Компартия України засуджує будь-які провокаційні заяви і дії будь-яких політичних сил, окремих політиків або державних інституцій щодо територіальних зазіхань та спроб, всупереч діючих міжнародних угод зруйнувати територіальну ціцлістність України.

Україна - країна-засновник ООН - визнана світовим співтовариством в межах існуючих державних кордонів, які були закріплені у відповідних двосторонніх та міжнародних угодах, зокрема у Великому договорі між Україною та Росією. "Сьогодні апелювати до Кучук-Кайнарджийського миру 1774 року, так само безглуздо, як вимагати скасування рішення царського уряду про продаж Аляски", - сказав лідер партії і фракції КПУ Петро Симоненко.

Петро Симоненко попередив, що таке політиканство загрожує ланцюговою реакцією і може мати непередбачені наслідки для миру і стабільності в Європі.

Ми закликаємо всі політичні сили всіх країн до розуміння наслідків териториальних провокацій, а також провокацій на релігійній, мовній, культурній ознаках. Зі свого боку, Компартія України докладе максимум зусиль, аби народи Європи і світу жили у мирі і злагоді".

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.