Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Депутатський запит П. Симоненка Генеральному прокурору України

Генеральному прокурору України
Медведьку О.І.

Депутатське звернення

Щодо перевірки факту незаконного
перетину державного кордону України
військовослужбовцями армії США, а також
порушення Конституції України та Закону України
«Про порядок допуску та умови перебування
 підрозділів збройних сил інших держав на території України» Шановний Олександре Івановичу!

 Як мені стало відомо 29 травня 2006 року поблизу міста Феодосія (АР Крим) з військово-транспортного корабля «Едвантедж», що належить ВМС Сполучених Штатів Америки, була здійснена висадка американського військового підрозділу на територію, що належить Україні. Відповідно до статті 8 Закону України “Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України”, рішення про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України набирає чинності тільки після його схвалення Верховною Радою України.

Відповідно до Статті 7, п.1 вищезазначеного Закону України, Міністр закордонних справ України та Міністр оборони України, при виконанні процедури допуску підрозділів збройних сил інших держав на територію України, повинні були подати до Ради Національної безпеки та оборони свої пропозиції, що включають повну інформацію про чисельність, склад, комплектацію збройного формування іншої країни, яку пропонується допустити на територію України. Після цього рішення щодо згаданого питання мало бути передано на розгляд Президента України і бути затвердженим Верховною Радою України.

Проте вимоги згаданого Закону були порушені, та само, як Статті 92 Конституції України, щодо виключної компетенції Законів України, які регулюють порядок допуску та умови  перебування  підрозділів збройних сил інших держав на території України.

Йдеться про брутальне порушення Законів України, ігноруються принципи територіальної цілісності, суверенності та недоторканості території України.

У зв`язку з наведеними фактами, прошу Вас, терміново вжити необхідних заходів щодо припинення порушень Конституції України та Закону України «Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України».

Про результати розгляду порушеного питання прошу мене повідомити у встановлений законом термін.

З повагою, 
Народний депутат України                                                   Петро Симоненко

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.