Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

ПЕТРО СИМОНЕНКО: ВИБОРЧА КАМПАНІЯ ДЛЯ ВІКТОРА ЮЩЕНКА НЕ ЗАВЕРШИЛАСЯ

Источник: www.kpu.net.ua

"Звернення Президента до української громадськості нагадало передвиборчу риторику В.Ющенка зразка 2004 року і засвідчило, що Президент і досі перебуває у стані передвиборчої кампанії. Президент сказав, що українська громадськість отримала владу, яка звітує про виконання своєї виборчої програми "10 кроків на зустріч людям", однак жодного разу у стінах Верховної Ради жоден з прем’єр-міністрів - ні Тимошенко, ні Єхануров - не звітували про виконання взятих перед українським народом зобов’язань", - зазначив Петро Симоненко.

За рік керування нинішньої влади нічого не було зроблено для розвитку підприємництва в Україні. За словами лідера комуністів, 2005 рік був наповнений лише розмовами про створення "чесних правил" у відносинах бізнесу та влади. Тому, як заявив Петро Симоненко, не зрозуміло на яких підставах Президент говорить про виведення економіки з тіні, створення додаткових робочих місць, поліпшення добробуту громадян.

Петро Симоненко відзначив, що у черговому зверненні Президент вкотре пообіцяв сільгоспвиробникам поліпшити умови господарювання. "Очевидно, це питання не здавалося Президенту та його команді таким важливим, коли пропонувався і ухвалювався держбюджет на 2006 рік, і коли в ньому не було передбачено відповідного фінансування на розвиток села", - наголосив лідер комуністів.

"Але, звертаючись до селян, і цього разу Президент фактично підтримав за змістом програмні ініціативи КПУ, в основі яких - підтримка фермерства та кооперації, пільгове кредитування сільського господарства, повернення молоді на село", - зауважив Петро Симоненко

"Все це свідчить лише про те, що гасла теперішніх можновладців про доступність освіти та охорони здоров"я, розвиток сільського господарства і промисловості - залишаться лише пустопорожніми гаслами, оскількии реальної програми реалізації цих завдань у влади немає. Така програма - програма економічного та духовного відродження - є у Компартії і ми готові втілити її у життя", - зазначив лідер КПУ Петро Симоненко.

Як відомо, головною метою звернення Президента було бажання оцінити нинішню політичну кризу в державі і запропонувати варіанти виходу у штучно створеному протистоянні між трьома центрами влади - Президентом, Верховною Радою та Кабінетом Міністрів. Петро Симоненко вважає, що Президент не виконав і цього завдання. Жодного зрозумілого і реального підходу у подоланні нинішньої соціально-економічної та політичної кризи Ющенко не запропонував. «Ініціативи щодо підписання Указу про проведення чесних та прозорих виборів у нинішньому році є лише ознакою нездатності керівництва держави дотримуватися чинного законодавства. Якщо є закон - його необхідно виконувати».

Петро Симоненко ще раз підтвердив, що нинішня виборча кампанія буде набагато бруднішою ніж попередня президентська, як за використанням брудних технологій, так і адміністративних та фінансових ресурсів.

Прес-служба КПУ
24 січня 2006 р.

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.