Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Петро Симоненко: “Комуністична партія України готова у новому складі Верховної Ради сформувати уряд народної довіри”

Джерело: www.kpu.net.ua

“Усі українські уряди були тимчасовими, оскільки працювали виключно на вузькі інтереси фінансово-промислових угрупувань”. Про це заявив сьогодні (22 січня), перебуваючи з робочою поїздкою у Черкасах, лідер комуністів Петро Симоненко. За його словами, за таких умов будь-який  уряд позбавлений можливості сприяти  поліпшенню добробуту своїх громадян. “Жоден уряд, який очолювали - нині виконуючий обов”язки прем”єра Юрій Єхануров, його попередники - Юлія Тимошенко та Віктор Янукович, не запропонували стратегічної програми соціально-економічного розвитку держави, усі вони діяли виключно в рамках тимчасовості і безвідповідальності”, - наголосив Петро Симоненко.

Лідер комуністів вважає, що свідченням цьому є і брак професіоналів в цих “урядових командах”. “Високий професіоналізм та справжніх професіоналів замінює хабарництво та кумівство, яке дедалі стає масштабнішим”,- наголосив Петро Симоненко. На думку лідера КПУ, лише за останній рік в Україні почастішили кризові явища, прикладом цього була м”ясна, цукрова під час прем”єрства Юлії Тимошенко, а також газова кризи, що має місце нині, коли в.о. Глави уряду виконує Юрій Єхануров.  Натомість зі зробленого за цей період можна згагади лише про шалене підвищення урядовцями собі заробітних плат. Спілкуючись з мешканцями Черкас, Петро Симоненко заявив, що у новому складі Верховної Ради Комуністична партія готова сформувати уряд народної довіри, оскільки має підтримку з боку тих людей, які на прикладі власної роботи довели свою професійність і відданість національним інтересам держави, створюючи робочі місця, реалізуючи конкурентноспроможну продукцію, впроваджуючи високотехнологічне обладнання. Тому, очоливши процес формування коаліційного уряду, парламентська фракція комуністів готова запропонувати ключові посади саме професіоналам, навіть незважаючи на їх партійну приналежність. Петро Симоненко наголосив, що  “КПУ виходить з ініціативою формування уряду народної довіри, оскільки спирається на підтримку майже двохсот громадських організацій, які заявили про свою прихильність, підтримавши виборчу програму комуністів”. 


Петро Симоненко:  “Союзниками фракції комуністів у новому складі парламенту будуть лише ті політичні сили, які готові дотримуватися виконання свої програмних гасел”.

Парламентська фракція компартії завжди була готова до конструктивної співпраці з іншими політичними силами. Останні голосування у сесійній залі, зокрема, у питанні висловлення недовіри уряду Юрія Єханурова, засвідчили, що ініціативи комуністів знайшли підтримку й серед інших фракцій та депутатських груп. На цьому наголосив, перебуваючи з робочою поїздкою у Черкасах (22 січня), лідер комуністів Петро Симоненко. Визначаючи союзників на тривалу перспективу у новому складі парламенту, фракція компартії виходитиме передусім з того, чи збігатимуться програмні  позиції і чи готові будуть інші політичні сили разом реалізовувати свою виборчу програму у земельних питаннях, визначенні пріоритетів у зовнішній політиці, здійсненні економічних реформ, націоналізації паливно-енергетичного комплексу, впровадженні тарифікації заробітної плати та ін. Лідер комуністів Петро Симоненко зауважив, що його політична сила готова запропонувати основні напрямки співпраці, які допоможуть подолати нинішню економічну кризу в державі. “Виборча програма має бути виконаною. І це є ключовим завдання компартії у новому складі Верховної Ради”, - наголосив Петро Симоненко.     

Прес-служба КПУ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.