Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

З ПРИВОДУ КОНФЛІКТУ НАВКОЛО ОБ’ЄКТІВ ГІДРОГРАФІЇ В КРИМУ (Заява фракції КПУ у Верховній Раді України)

Фракція комуністів обурена новим штучним загостренням відносин між Україною і Російською Федерацією, приводом до якого стало питання щодо належності об’єктів навігаційно-гідрографічного забезпечення і безпеки мореплавання в Ялтинському порту і на мисі Сарич в Криму.

Замість вирішення цієї проблеми шляхом переговорів, узгодження позицій, як це передбачено договорами, укладеними між Україною і Російською Федерацією, були вчинені насильницькі дії за участю представників Мінтрансзв’язку України та молодиків з екстремістських організацій.

Заяви керівництва Міністерства закордонних справ України свідчать про те, що все це робиться з відома і схвалення Президента України В.Ющенка.Події навколо об’єктів гідрографії в Криму використовуються для нагнітання пристрастей, русофобії, ще більшого погіршення й без того вже зіпсованих українсько-російських відносин, створення у громадськості образу Росії як ворожої Україні держави, її потенційного противника. У засобах масової інформації вже пролунали заяви деяких політиків, відставних генералів про необхідність мати в Україні ядерну зброю “для відсічі агресору”. При цьому Президент України зберігає мовчанку, не вживає заходів до врегулювання конфлікту.

Очевидним є й те, що провокаційні дії, підбурювальні заяви спрямовані перш за все на втягування України в НАТО.

Подальша ескалація конфлікту - від подій навколо острова Тузли, газової кризи до об’єктів гідрографії в Криму - загрожує національній безпеці України, дружнім відносинам з Російською Федерацією – нашим стратегічним партнером.

Вимагаємо відправити у відставку в.о. Міністра закордонних справ України Б.Тарасюка, деструктивна позиція якого завдає шкоди національним інтересам і безпеці України.

 Керівник фракції
П.М.Симоненко

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.