Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Почему коммунисты выступили с инициативой отставки правительства?

Источник: www.kpu.net.ua

В декабре 2005 года фракция коммунистов в Верховной Раде Украины выступила с инициативой отставки Премьер-министра Украины и членов Кабинета Министров и внесла проект постановления "Про відставку Прем’єр-міністра України, членів Кабінету міністрів України".

Позиция коммунистов была обоснованна задолго до газового кризиса, ещё во время принятия бюджета 2006 года. Уже тогда стало очевидным,  что непрофессиональная деятельность  Кабинета Минитстров приведёт к ухудшению положению дел в экономике и снижению жизненного уровня людей. А газовый кризис стал неопровержимым доказательством того, что правительство нашистов-социалистов неспособно решать важнейшие вопросы жизнеобеспечения".ПОСТАНОВА
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

"Незважаючи на чисельні оптимістичні заяви керівництва Уряду України, ним не вжито дійових заходів по стабілізації соціально-економічної ситуації, яка невпинно погіршується у порівнянні з минулим роком.

За десять місяців поточного року темпи зростання ВВП зменшилися у 4,8 раза, промислового виробництва –  у 4,5 раза. Ціни на паливно-мастильні матеріали підвищилися на 32,5 %, на продовольчі товари, послуги – на 7-11 %.  Темпи зростання інвестицій в основний капітал зменшилися у 10,1 раза.

Урядом та виконавчою владою на місцях не забезпечено розрекламоване створення одного мільйона робочих місць на рік, статистичні звіти з цього приводу відсутні.  Баланс зовнішньо-економічних позицій погіршився, вперше з 1999 року сальдо зовнішньої торгівлі набуло від`ємного значення і становило на 01 листопада 2005 року 748 млн. дол. США.

Надмірна політизація діяльності Уряду, непрофесійність у зовнішньо-економічній діяльності поставили Україну у вкрай небезпечне становище. Втрачаються традиційні ринки збуту на теренах СНД, спровоковане безвідповідальними діячами протистояння з РАО “Газпром” створило реальну небезпеку економічного колапсу. У той же час Уряд у повному складі включився у передвиборчу кампанію, спростовуючи на ділі гучні декларації щодо недопущення використання “адмінресурсу”.

Обговорення проекту Закону про Державний бюджет України на 2006 рік та його прийняття засвідчили, що Кабінет Міністрів не тільки не забезпечив вимоги діючого законодавства про необхідність розробки програми соціально-економічного розвитку України, але й не визначився з пріоритетами соціально-економічного розвитку держави.

Зважаючи на викладене, вважаючи неприпустимим подальше виконання обов`язків діючим складом Уряду, Верховна Рада України 
п о с т а н о в л я є:

1. Відповідно до частини 12 статті 85 Конституції України  відправити у відставку  Прем’єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України.

2.  Доручити Кабінету Міністрів України, відправленому Верховною Радою України у відставку, відповідно до статті 115  Конституції України виконувати свої повноваження до початку роботи Новосформованого Кабінету Міністрів України.

3. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.