Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

П.Симоненко: «Так звана «газова війна» з Росією - це результат спланованої владним українським режимом економічної диверсії проти нашої держави і народу

«Так звана «газова війна» з Росією - це результат спланованої  владним українським режимом економічної диверсії  проти нашої держави і народу. Лібералізація цін на енергоносії, зокрема на російський газ, як того домагається Ющенко і про що він заявив під час засідання Консультативної ради з питань інвестицій, призведе до банкрутства цілих галузей вітчизняної економіки.20-21 декабря 20005 года лидер коммунистов П.Симоненко провёл ряд встреч с жителями Луганской области: городов Кировск, Первомайск, Лисичанск, Красный Луч, Перевальск, Лутугино и выступил в прямом эфире на ТВ области.

В ходе встреч первый Секретарь КПУ познакомил избирателей  с предвыборной Программой КПУ, ответил на вопросы луганчан и предложил конкретные пути выхода из экономического тупика, в который завели Украину нынешние правители страны.

«Луганскую область сегодня сами жители называют мёртвой зоной, неперспективным регионом, потому что  в результате закрытия шахт, остановки заводов и фабрик, резко обострены  социальные, экологические проблемы, в кризисном состоянии коммунальное хозяйство городов, сёл, рабочих посёлков, вся социальная сфера», - отметил первый секретарь ЦК КПУ  П.Симоненко, выступая перед жителями г. Первомайска.

Рабочие стекольного завода г. Лисичанска, где производство стекла напрямую зависит от наличия газа,  серьёзно обеспокоены тем, что с нового года поставки российского  газа в Украину могут быть сокращены или вообще прекратятся. Они возмущены методами, которыми  оранжевая власть  ведёт переговоры с Россией. 

Отвечая на вопросы лисичанских рабочих,  лидер КПУ заявил: «Так звана «газова війна» з Росією - це результат спланованої  владним українським режимом економічної диверсії  проти нашої держави і народу. Лібералізація цін на енергоносії, зокрема на російський газ, як того домагається Ющенко і про що він заявив під час засідання Консультативної ради з питань інвестицій, призведе до банкрутства цілих галузей вітчизняної економіки.

Кому і для чого це потрібно?

По перше, це вигідно ТНК, які позбудуться зайвої для них конкуренції з боку українських металургійних підприємств, підприємств, хімічної промисловості, машинобудівних підприємств тощо.

По-друге, в такій спосіб нинішні можновладці намагаються завершити перерозподіл власності не тільки на свою користь, а в першу, чергу, на користь західних транснаціональних корпорацій.

По-третє, розуміючи, яку соціальну ціну повинні будуть заплатити прості люди за таку «шокову хірургію» від Ющенка - мільйони безробітних замість мільйонів нових робочих місць, стрибок цін і тарифів замість стабільності і впевненості – влада, в пошуках ворогів, нагнітає антиросійську істерію. Звинувачує сусідню слов`янську державу у всіх «смертних гріхах», в тому числі і у підвищені ціни на газ, намагаючись звалити на неї відповідальність за власну антиукраїнську діяльність».

Пресс-служба КПУ
21.12.2005

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.