Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Україна - не ядерний смітник!

Компартія обурена заявами Президента щодо можливості прийняття політичного рішення про створення на території України сховища для відпрацьованого ядерного палива з інших країн.

Ніякі комерційно-привабливі пропозиції не можуть слугувати привідом для перетворення нашої держави на ядерний смітник. Будь-який політик, що дійсно вболіває за долю України, пілкується про майбутнє людей – навіть подумки не має права так ганьбити рідну землю.

Компартія вважає, що заяви Президента щодо можливості поховання відходів ядерного палива на території України – це виконання ним однієї з вимог НАТО та ЕС, країни яких, піклуючись про власну безпеку, намагаються вирішити цю проблему за допомогою контрольованих ними українських політиків на чолі з Ющенком.

Прес-служба КПУ

9 грудня 2005 року

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.