Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Петро Симоненко: Компартія зробить все, щоб захистити рядових співробітників, офіцерів міліції, особисто міністра внутрішніх справ, які стали на заваді силовому сценарію узурпації влади (www.kpu.net.ua, 27.05.2007)

“Від імені депутатської фракції КПУ, від імені Компартії, від свого імені я дякую всім співробітникам МВС, офіцерам міліції та міністру внутрішніх справ Цушку, що вони залишилися вірними присязі, яку давали державі і народу України”. Про це сказав лідер комуністів Петро Симоненко, коментуючи намагання президента перекласти власну провину за провокацію силового протистояння на керівника МВС В.Цушка.

Петро Симоненко відзначив, що саме завдяки рішучим діям простих громадян та особового складу міліцейських підрозділів, які в рамках закону про міліцію виконували накази міністра МВС, було попереджено протиправну передислокацію до столиці кількох батальйонів внутрішніх військ, що здійснювалася на вимогу президентської команди.

“Виходячи із тих звинуваченнь, які пролунали з боку президента на адресу міністра внутрішніх справ В. Цушка, а також відсутності чіткої позиції Кабінету Міністрів з цього приводу, я заявляю, що Компартія зробить все можливе, щоб захистити рядових співробітників, офіцерів міліції, особисто міністра Цушка, які стали на заваді реалізації президентом силового сценарію узурпації влади, і не допустити над ними розправи”, - заявив лідер Компартії України і фракції комуністів у Верховній Раді Петро Симоненко.

Прес-служба КПУ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.