Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Виступ на сесії Верховної Ради України 27 квітня 2007 року Голови Комітету з питань науки і освіти, члена фракції КПУ Самойлик К.С.

Шановні співвітчизники!

Безперечно, у тих, хто оточує Президента горить земля під ногами. Знаючи, що Указ № 1 яскравий приклад правового конституційного нігілізму, Президент все ж таки видає Указ № 2 щодо розпуску ним же раніше незаконно розпущеного парламенту. Народ України турбує питання: “Чи відає Президент, що це передостанній цвях у політичну, підкреслюю, політичну домовину самого гаранта Конституції? Останній цвях у політичну домовини його соратниці Юлії Тимошенко?”.

Знайте, ваші дії, Вікторе Андрійовичу, народ розцінює як не як зневагу до Верховної Ради України, а скоріше, як зневагу до великого мудрого народу України.

Шановні представники ЄС, ПАРЄ, інших міжнародних організацій! Знайте, що Ющенко і Тимошенко не є європейськими політиками і ніколи ними не були й не будуть. Облиште ілюзії, це проамериканські політики, які просувають американські інтереси на територію України до кордонів Росії, до той же самої Європи. Ось їх головне призначення.

Це вони сьогодні знищують в Україні парламентаризм. Це вони знищують демократію, бо їх розуміння, - це американське розуміння демократії, а саме - це кров в Іраці і Югославії, це втручання у справи Афганістану, це розв`язання військових конфліктів та провокації проти суверенних держав. Ми цього не бажаємо. Ганьба політикам, які б’ють собі в груди клянучись вірності демократичним принципам, а насправді, роблячи чорну справу спрямовану на пригнічення свого власного народу.

Пане Президенте, народ України заслуговує іншої долі, щасливої долі, зупиніться, бо свідомо ділите Україну, кремсаєте її на частки. Дайте спокій народу.

Я і мої колеги (Кравченко, Бабурін, Каракай, Ковтуненко, Поліщук) внесли пропозицію щодо початку імпічменту Президенту. Наші аргументи: суверенітет України, Конституція України, національні інтереси України та й сам народ України в небезпеці. Практично йде зрада національних інтересів українського народу. Все це є самими головними аргументами для того, щоб розпочати імпічмент Президенту. І, між іншим, цього від нас вимагає і народ України.

Шановні наші слухачі! Ми на передодні 1 травня – свята праці, весни та миру. Я всім вам пропоную вийти на площі та майдани і в місті Києві, і в обласних центрах та районах, і в селищах та селах де разом і скажемо: „Ні! Державному перевороту!”, скажемо: „Ні! Державним зрадникам і державній зраді!” і скажемо: „ТАК! Україні демократичній, суверенній і процвітаючій!”.

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.