Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

Президент готується застосувати зброю проти народу

Як повідомляють джерела, наближенні до керівництва Національного універсітету “Львівська політехніка”, батальйон забезпечення учбового процесу Інституту сухопутних військ знаходиться у стані підвищеної готовності і отримав боєвий комплект у відповідності з вимогами військового часу.

Одночасно, у штабі батальйону розроблено оперативний план придушення у місті Києві громадянських акцій підтримки законно обраного парламенту та протесту проти неконституційних дій президента і його поплічників.

Компартія України заявляє про неприпустимість і злочинність застосування військової сили проти власного народу та розв”язання у такий спосіб політичних конфліктів.

Ми заявляємо, що особиста відповідальність за підготовку і наслідки таких злочинних дій повністю лягає на президента і громадянина Ющенко.

Прес-служба КПУ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.