Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
НАТО нам НЕ НАДО!

  Верховна Рада розглянула Постанову щодо неприпустимості розміщення американських систем ПРО у Східній Європі

Верховна Рада висловлює занепокоєння щодо можливого розміщення елементів американської системи ПРО на території сусідніх з Україною держав, зокрема, Польщі та Чехії. Про це йдеться у поданій від фракцією КПУ постанові Верховної Ради, прийнятій народними депутатами за основу.

У документі зазначається, що реалізація планів США щодо розміщення систем ПРО у Польщі та Чехії загрожує національній безпеці України та життю мільйонів її громадян, “оскільки у випадку застосування будь-ким ракетної зброї та засобів її знищення не виключена можливість завдання шкоди з тяжкими наслідками населенню, важливим народногосподарським об’єктам, атомним електростанціям на території нашої країни”.

Верховна Рада вважає, що національним інтересам України, а також всього європейського континенту найповніше відповідало б створення загальноєвропейської системи колективної безпеки, яка б включала всі без винятку держави Європи.

Прес-служба КПУ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.