Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
НАТО нам НЕ НАДО!

  Компартія України: Президент Ющенко не має права робити заяви щодо остаточного вибору України на користь НАТО

Компартія України заявляє, що Президент Ющенко не має права робити заяви щодо остаточного вибору України на користь НАТО до того, поки це питання не буде вирішено на Всеукраїнському Референдумі.

Більш того, ми наголошуємо, що постійні намагання Ющенка ототжнювати свої персональні мрії з вибором багатонаціонального народу України завдають величезної шкоди державі, бо не відповідають прагненням більшості населення.

Компартія переконана, що всі питання, які пов”язані з геополітичними союзами чи блоками, питання, які мають величезне суспільне значення, повинні вирішуватися виключно через референдум.

Натомість, Президент, порушуючи Конституцію та нехтуючи своїми обов”язками, не бажає виконувати народну волю і оголошувати референдум щодо вступу України до НАТО.

Ми впевнені, що запланований на березень Компартією Народний референдум з цьoго питання, а також щодо необхідності співпраці в рамках ЄЕП доведе, що саме народ, а не Ющенко є джеролом влади в Україні і саме народ, а не Ющенко буде вирішувати, як йому жити.

Прес-служба

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.