Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
НАТО нам НЕ НАДО!

  Звернення до жителів міста-героя Києва

Кияни!

Щодня ми поспішаємо у своїх невідкладних справах, грузнемо у дрібницях повсякденного буття, — але також і будуємо життєві плани на багато років вперед, прагнемо знайти краще місце під сонцем. І все це можливе лише тому, що сонце над нами — мирне, не затьмарене смородом пожеж, вибухами бомб… Та живе в кожному з нас спадкова пам’ять, і знов згадується стара тужлива пісня:

Двадцять второго июня
Ровно в четыре часа
Киев бомбили, нам объявили,
Что началася война…

Найстрахітливіша в історії людства війна відійшла в минуле. Але, якщо впадемо у безпам’ятство, це страхіття може повернутись на нашу землю.

Згадаймо останні роки. Стогне під бомбами та ракетами розчленована Югославія, гинуть багатовікові православні святині. Палає оспіваний Олесем Гончаром Дунай, горить на ньому розлита нафта. “Збіднений” уран отруїв землю, загроза від нього поширюється на всю Європу… Хто винуватець всіх цих жахів? Агресивний блок НАТО.

Вирує стріляниною багатостраждальний Афганістан. Туди прийшли окупанти у формі американської, англійської, а віднедавна (ганьба!) — і української армій. Єдине, що дає світові розорена країна, це — наркотики. Вони отруюють і нашу юнь… Хто стоїть за цим? НАТО.

Лунають вибухи в містах Іраку. Його президента, Саддама Хусейна, свого часу всіляко підтримали США. Нещодавно з їх благословіння Хусейна страчено. Зазіхаючи на іракську нафту, війська Заходу окупували країну. Гинуть люди, число знищених іракців сягає 650 тисяч. Гітлерівські масштаби? Так “працює” НАТО!

Північноатлантичний альянс може стати причиною того, що бомби знов, мало не через сім десятиліть, будуть падати на київські вулиці. Розташування протиракетних систем США в Польщі та Чехії — смертельна небезпека для України!

Кияни!

Ми маємо право на те, щоб наше небо залишалося мирним. Ми маємо право жити у мирі та злагоді з нашими сусідами. Ми маємо право вирішувати, до яких союзів чи блоків вступати нашій країні. Ми маємо право не відправляти наших синів на смерть заради збагачення ненажерливих західних буржуїв. На народному референдумі, що відбудеться у цьому місці, скажемо наше рішуче: “Ні — НАТО! Ні — війні!” Нехай лише в старій пісні залишається ревіння бомбардувальників над нашим рідним містом; нехай ніколи не розпорють київське небо траси ядерних ракет!

Скажемо на референдумі “Так!” дружбі з народами-братами — білорусами та росіянами! Нас з ними пов’язує стільки кровних уз, що розірвати їх зможе тільки велика кров… Мир і добробут — у співпраці в Єдиному Економічному Просторі!

НАТО— НІ!

ЄЕП — ТАК!

Організаційний комітет по проведенню консультативного референдуму за народною ініціативою в м.Києві

Звернення прийнято одноголосно на зборах представників територіальної громади столиці України 22 лютого 2007 року біля Адміністрації Президента України

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.