Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Комуністична партія України

Коммунистическая партия Российской Федерации

Коммунистическая партия Беларуси

Газета «Комуніст»

Журнал «Комуніст України»

Рабочая газета

Интернет-версия газеты «Киевский вестник»

Интернет-газета Информационного аналитического агентства «КОМИНФОРМ»

Коминформ - Киев

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Запорожский областной комитет Компартии Украины

Официальный сайт Деснянского РК КПУ Киев

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Газета ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)

Відвідувань з 16.06.2010
У районах м.Києва

Заява Київського міського Комітету Комуністичної партії України щодо чергових намагань Київської міської державної адміністрації перейменувати назви київських вулиць

З а я в а

Київського міського Комітету Комуністичної партії України щодо чергових намагань Київської міської державної адміністрації перейменувати назви київських вулиць

Засоби масової інформації розповсюдили інформацію щодо чергових намагань виконавчої влади міста Києва перейменувати вулиці “що мають ознаки тоталітарного режиму”. Про це заявив начальник Головного управління охорони культурної спадщини Р.Кухаренко. Він навіть заявив, що ці заходи є першочерговими для управління яким він керує. За словами Кухаренка, перейменують вулиці Леніна, Калініна та інші.

Київський міський комітет КПУ розцінює заяву чільного посадовця міської виконавчої влади як чергову провокацію, яка спрямована на підштовхування населення на активний захист своїх політичних уподобань, відстоювання власних оцінок подій минулого.

Ми впевнені, що міська виконавча влада, маючи безліч проблем соціально-економічного характеру в такий спосіб намагається відволікти мешканців столиці від нагальних проблем. Зокрема зростання цін на житлово-комунальні послуги і транспорт, невирішеність житлової проблеми, санітарний та екологічний стан Києва, самочинне захоплення земельних ділянок та безсистемна забудова, руйнація історичного центру столиці та схилів Дніпра тощо. Влада сподівається, на те, що частина киян на певний час буде виключена з активних процесів по захисту своїх конституційних прав.

Вимушені констатувати, що спроба знищення назв київських вулиць, які названі іменами геніальних та видатних постатей, які вже належать світовій історії, історії радянського та українського народів і всього людства до того ж має й політичне підґрунтя. Президент України, колишні члени Кабінету Міністрів України Уряду Ю.Тимошенко роблять і робили дуже багато у марній справі викривлення історії радянського періоду. Вони затято намагаються нав`язати думку про те, що 70 років для України - це змарновані роки. Тільки безбатченки, не враховуючи надбань минулих десятиріч, можуть так ганебно паплюжити минуле своєї держави.

Чергові парламентські вибори, вибори до місцевих органів самоврядування змушують чиновників-перевертнів різних рівнів доводити свою відданість ідеям та політичним уподобанням вищих можновладців. Впевнені, що саме така лакейська відданість спрацює проти держслужбовців, які нехтують минулим, зраджують пам`яті своїх батьків.

Комуністи міста Києва звертаються до совісті, мудрості депутатів Київської міської ради з проханням відстояти свою громадянську позицію та честь киян - не приймати рішення з перейменування вулиць.

Звертаємось до киян – захистити історію-правду, не дозволити політиканам від влади позбавити наше майбутнє - дітей та онуків наших, можливості знати нашу історію, особисто оцінювати її.

Київський міський комітет КПУ, комуністи, громадські організації столиці залишають за собою право всіма законними методами відстоювати свою політичну позицію стосовно перейменувань назв вулиць міста-героя Києва.

Київський міський комітет

Комуністичної партії України

14 вересня 2005р.

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
Видеорепортаж о торжественном открытии в городе-герое Киеве восстановленного памятника В.И.Ленину
Красное ТВ - открытый творческий проект при поддержке МГК КПРФ
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.