Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

Резолюція Антифашистського мітингу громадськості міста-героя Києва

м.Київ, Майдан незалежності 14 жовтня 2006 року

Ми, люди різних поколінь, представники широкого національного, конфесійного та професійного спектру, зібралися на багатотисячне віче в самому серці столиці нашої країни, щоб привернути увагу наших співгромадян до величезної небезпеки, яка суне на Україну.

В дні, коли світова спільнота знову осмислює уроки Нюрнберзького процесу, який 60 років тому засудив фашизм як найбільший злочин проти людства, в Україні прагнуть святкувати міфічне свято гітлерівських колаборантів.

В дні, коли ми схиляємо голови перед трагедією Бабиного Яру, що почалася 65 років тому, дехто намагається возвеличити націонал-фашистських підручних кривавих катів.

В дні, коли народ готується 28 жовтня широко відзначити всенародне свято - 62-гу річницю завершення визволення України від німецько-фашистських загарбників, коли кияни 6 листопада з вдячністю згадуватимуть звільнення Червоною Армією нашого златоглавого Києва, знов і знов лунають ганебні для народу-переможця пропозиції реабілітувати націонал-зрадників.

Ми, нащадки переможців, привертаємо увагу наших співгромадян до того, що в Україні піднімає голову коричнева потвора фашизму. Ми, громадяни України, з обуренням констатуємо, що нинішня влада не вживає дієвих заходів для подолання цього ганебного явища.

Ми, мешканці Києва, висловлюємо рішучий протест проти бездіяльності столичної влади, за потурання якої тут, в центрі міста політичні маргінали встановлюють шибениці. Ми - молодь і ветерани, робітники і професійні військові, віруючі та атеїсти, жінки та чоловіки - заявляємо: фашизм в Києві не пройде!

Ми, ті, що з діда-прадіда живемо на своїй землі. звертаємося до всіх чесних людей, в Україні сущих: Братове та сестри! Зупинимо блюзнірську ходу лютих ворогів нашого народу, його зрадників та катів!

Ми, громадяни України, вимагаємо від Верховної Ради, уряду, президента покласти край організаційній, політичній, ідеологічній та псевдонауковій діяльності по вознесенню на п'єдестал оунівців та упістів.

Ми, люди честі і совісті, вдячні нащадки наших уславлених предків, попереджаємо: будь-які спроби перевести розвиток України в націонал-фашистське русло, зустріне нашу рішучу відсіч, будуть кваліфікуватися як акт національної зради, і в кінцевому результаті матимуть свій Нюрнберг.

Фашизм - ганьба людства. Націонал-фашизм - ганьба держави. Народ України говорить: фашистським різунам з ОУН і УПА, їх молодшим послідовникам - "НІ!".

Учасники мітингу протесту

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.