Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

  Заява Київського міського комітету Комуністичної партії України

ЗУПИНИМО ФАШИЗМ!

Над Україною знову нависає коричнева примара. І через десятиліття після того, як доблесна Червона Армія вщент розгромила фашистські полчища, як людство винесло обвинувальний вирок гітлеризму, нащадки недобитих гітлерчуків піднімають голову та розкривають пельку.

14 жовтня вони планують відсвяткувати в нашому місті так звану річницю УПА. Загальновідомо: це фіктивна дата. Вона була обрана заднім числом недолугими зверхниками розчавленої народним гнівом бандерівської зграї для показу своїх буцім то подвигів.

Але за бандерівщиною, іншими націоналістичними структурами жодних подвигів історія не знає. Навпаки, вона давно вже визначила їм місце серед зрадників власного народу, бандитів та вбивць, посібників окупантів!

Сьогодні, в дні, коли наш народ схиляє голови в пам'ять жертв Бабиного Яру, коли минає 60-а річниця винесення вироку Міжнародним військовим трибуналом в Нюрнберзі, коли наближаються вікопомні для України дати визволення від німецько-фашистських загарбників, ми б'ємо тривогу з приводу можливості нечуваного блюзнірства: спроби протягнути Хрещатиком ходу жменьки підстаркуватих націоналістів.

Це вони радо зустрічали фашистських окупантів в трагічному для України 41-му.

Це вони охороняли концтабори, служили в поліції, гестапо та адмінструктурах нацистів.

Це вони спалили українські Кортеліси та білоруську Хатинь, вбивали радянських партизан і беззахисне цивільне населення.

Це вони - SS-мани з дивізії "Галіцієн" в 44-му чинили спротив визволителям України, а Нюрнберзьким трибуналом були визнані злочинцями.

Це вони багато років вели диверсійно-терористичну діяльність проти власного народу.

Це вони завжди були готові продати нашу Україну кожному, хто добряче заплатить.

Ми, громадяни України, виходячи з цієї незаперечної правди історії, заявляємо: ОУН та УПА - це ганебна сторінка нашого минулого!

Ми, нащадки звитяжців Великої Вітчизняної війни, висловлюємо глибоку стурбованість намаганням героїзувати зрадників та катів нашого народу.

Ми, комуністи, спадкоємці традицій партії Перемоги, готові дати рішучу відсіч будь-яким спробам організувати 14 жовтня в столиці нашої країни фашистський шабаш.

Ми вимагаємо від президента, уряду, міської влади прийняти необхідні заходи для недопущення в Києві демонстрацій фашистів та їх нащадків.

Ми сподіваємося, що в правоохоронних структурах не атрофована пам'ять про те, як сотні працівників органів держбезпеки та міліції ціною власного життя поклали край розгулу в західному регіоні України націонал-бандитизму.

Ми вважаємо, що Міністерству освіти пора позбутися "кольорових" ілюзій і розпочати роботу по викладанню в навчальних закладах справжньої історії.

Ми звертаємо увагу, що влада в Україні демонструє неприкриту неприязнь до ветеранів Великої Вітчизняної війни, до священної для нашого народу пам'яті про ті вікопомні події. Інакше ми не можемо класифікувати відсутність актів центральної та міської влади, які б визначали комплекс цьогорічних заходів на честь всенародного свята - 62-ї річниці завершення визволення території України від німецько-фашистських загарбників 28 жовтня.

Ми констатуємо, що ці дії можуть дестабілізувати ситуацію в країні, яка почала змінюватися на краще після того, як Антикризова коаліція у Верховній Раді та новий уряд України почали енергійні дії по подоланню кричущих провалів урядів Тимошенко та Єханурова.

Ми попереджаємо, що вина за можливі конфліктні ситуації повністю лежить на прихильниках націонал-фашизму, представниках радикал-націоналістичних угруповань та їх владних підбурювачах.

Ми нагадуємо: 14 жовтня 2005 року об'єднаними зусиллями громадськості було зірвано спробу провести на Хрещатику марш гітлерівських посіпак та їх нащадків. Ми підтримуємо прагнення прогресивної частини наших співгромадян - серед них ветерани і молодь, офіцери і робітники, представники низки громадських та політичних об'єднань - унеможливити таку блюзнірську акцію 14 жовтня 2006 року.

Фашизм не має права на існування в Україні! Фашизм не має права крокувати вулицями міста-героя Києва!

Фашизм Хрещатиком не пройде!

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.