Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

Помаранчева команда за активної участі бютівців розпочала формування озброєних загонів

З достовірних джерел до нас надійшла інформація, що на території Львівської області, зокрема в найбільш депресивних її районах, помаранчева команда за активної участі бютівців розпочала формування озброєних загонів з залученням бойовиків організованих злочинних угрупувань.

        На фінансування масових заворушень та фізичної розправи з депутатами-учасниками Антикризової коаліції та їхніми прихільниками  спрямовані кошти в сумі близько 12 мільйонів доларів США.

         Заплановані злочинні акції мають на меті  спровокувати суспільний хаос в державі, а потім під гаслом наведення порядку змусити Президента розпустити Верховну Раду та ввести позаконституційне пряме президентське правління на догоду "помаранчевим".Компартія України заявляє, що теперішня політична криза є наслідком  зухвалої боротьби великого капіталу за владу і власність, коли інтереси народу і держави стали заручниками інтересів окремих політико-бізнесових лідерів та їхніх кланів.

        Особливої гостроти ця боротьба набула після вступу в дію положень  політичної реформи і передачі значної частини влади від  Президента та його олігархічного оточенням до парламенту.     

         Тому, захищаючи конституційні права наших громадян  на заможне  і мирне життя, ми вимагаємо від правоохоронних органів негайно привести до тями тих, хто руйнує громадянський спокій в країні і чиї дії ведуть до територіального розпаду держави на удільні князівства.

         Компартія України попереджає, що вся відповідальність за масові заворушення та зіткнення, які можуть виникнути через злочинні дії бютівських  найманців, лягає безпосередньо на організаторів та Президента В.Ющенко з мовчазної згоди якого в Україні порушується Конституція і закони.

         Ми звертаємося до Генерального прокурора офіційно перевірити викладену інформацію і вжити самих суворих заходів задля безпеки людей та держави Україна.

Пресс-служба КПУ
14 липня 2006 року

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.