Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
У районах м.Києва

Свято спорту на Оболоні.

25-26 лютого 2006 року відбулися змагання з греко-римської боротьби в Оболонському районі міста Києва. Змагання були присвячені Дню Радянської Армії та Військово-Морського Флоту і проходили під патронатом Київського міськкому і Оболонського райкому Комуністичної партії України.

У змаганнях взяли участь 132 учасники із 6 команд.

Під час відкриття змагань було піднято прапор Компартії України і висловлено вдячність Київській організації Комуністичної партії України за допомогу в їх організації. Виступаючи перед учасниками змагань, майстер спорту Личко О.П. відзначив, що лише комуністи відгукнулися на його пропозицію провести ці змагання.

На змаганнях були присутні перший секретар Київського міськкому КПУ Сизенко Ю.П., секретар Київського міськкому КПУ Сахарова Л.П. і перший секретар Оболонського райкому КПУ Ларченко І.В.

Призерам і учасникам змагань були вручені медалі і цінні призи.

Комуністи не словом а ділом намагаються піклуватися про майбутнє молодого покоління , щоб воно росло здоровим і виховувалося в дусі патріотизму до своєї Батьківщини.

Прес-служба Київського міськкому КПУ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.