Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
НАТО нам НЕ НАДО!

Юрий СОЛОМАТИН: Уважаемые НАТОпроходцы: “Чемодан – вокзал – Брюссель!” (Фрагмент стенограммы с заседания Верховной Рады Украины 09 февраля 2006 года)

Головуючий – Литвин В.М.

Шановні народні депутати! Я просив би зараз, оскільки ми так активно працюємо, давайте розглянемо проект Закону “Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2006 році для участі в багатонаціональних військових навчаннях”, Реєстраційний номер 9015.

10:39:28

СОЛОМАТІН Ю.П.

Юрій Соломатін, фракція комуністів.

Шановні НАТОпроходці, я звертаю вас до Конституції України. Якщо відкрити першу сторінку, то саме в преамбулі відзначено, що ця Конституція прийнята, керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, схваленим 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням. Акт проголошення незалежності спирається на Декларацію про державний суверенітет України 1990 року, в якій записано: Україна прагне стати позаблоковою, нейтральною, без’ядерною державою.

Чому ви порушуєте Конституцію, Декларацію, Акт проголошення незалежності України і нарешті волевиявлення народу 1 грудня 1991 року?

Будь-які наступні закони, постанови, акти Президента не легітимні в порівнянні з тим, що записано в Конституції, і тих документах, які її передували. Побійтеся Бога і кайтеся за свої злочини. Це перше.

Друге. Читаю. „Фінансові витрати, пов’язані з підготовкою та проведенням навчань, передбачається здійснити за рахунок кошторису Міністерства оборони України на 2001 рік”. Це міститься у висновку Комітету з питань національної безпеки і оборони.

Шановні, що у вас безпритульних офіцерів вже немає? Скажіть, будь ласка, що у вас вже армія озброєна належним чином? Куди ви пнетеся?

Тому, я вважаю, що ось такі пропозиції, які містяться в тому документі, який сьогодні розглядається, має відверто зрадницький і антинародний характер.

Чемодан, вокзал, Брюссель – go home!”

Результаты голосования: ЗА – 215 голосов из 398, ЗАКОНОПРОЕКТ ОТВЕРГНУТ.

Голосовали ЗА следующие фракции: единогласно - Наша Украина, Украинская народная партия, Партия промышленников и предпринимателей,, Народный рух Украины, Реформы и Порядок , Народный блок Литвина; на 80-90% от состава фракции – Блок Ю.Тимошенко, Единая Украина, Народная партия (Литвина), Возрождение, внефракционные.

Не голосовали или голосовали против: фракция коммунистов, СДПУ(О), Соцпартия, Регионы Украины.

НАТОвским учениям на территории Украины ее действительные, а не мнимые патриоты сегодня пока смогли поставить заслон. Борьба продолжается!

Пресс-служба народного депутата Украины Соломатина Ю.П.

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.