Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Актуальне в пресі

Ольга ЮХИМЕЦЬ (завідуюча відділом ЦК КПУ по роботі в АПК): УРЯД НАРОДНОЇ ДОВІРИ — НА ЧАСІ! ("Киевский вестник", 12 (6146), 4 февраля 2006г.)

Новим "яскравим" кроком назустріч людям уряду нашистів-соціалістів став скандал щодо заборони Росії з 20 січня цього року ввозу молочної продукції з України. Порадіти б - більше продукції залишиться на наших ринках, ціни знизяться. Наші селяни, і в першу чергу незаможне міське населення, зможуть вдосталь напитись молока та поїсти молочних продуктів.

Та не забуваймо, що живемо при капіталізмі - у суспільстві, де швидше продукцію знищать, ніж знизять ціни. Нинішня "помаранчева" команда, наголошуючи на своїй "народності", озвучує одне за другим все кращі гасла любові до народу. Та "слово" ніяк не переростає в "діло". Процес скорочення чисельності населення України триває. За період реставрації капіталізму, в результаті відходу держави від сфери регулювання виробництва і продажу продуктів харчування нанесені величезні збитки не тільки товаровиробникам, але й, головним чином, споживачам.

За ці роки різко скоротилося споживання молока і молочних продуктів жителями України. Як свідчить статистика, з 373 кг (у перерахунку на молоко) на одну особу в 1990 році воно скоротилося до 205 кг в 2003 році, при медичній нормі - 405 кг на рік. Причиною цього стало різке скорочення поголів'я дійного стада.

В 1940 році в Україні нараховувалось 5965 тисяч корів, в 1990 - 8 378 тисяч, в останні роки поголів'я скоротилося майже на 40 відсотків і становило в 2003 році 4 673 тисячі, 2005 - 4 060,8 тисяч, або мінус 222,7 тисячі до 2004 року.

Відповідно скоротилося і виробництво молока. В 1990 році надоєно 24,5 млн. тонн, в 2002 - 14,1 млн. тонн. Треба врахувати і ту обставину, що в 1990 році молоко вироблялось переважно на великих тваринницьких комплексах, а в теперішній час - в приватних селянських дворах. Звідси питання якості, дотримання належних санітарних та ветеринарних норм.

Друга сторона питання - цінова недоступність молочних продуктів для значної частини населення України. Скорочення частки молочних продуктів у раціоні людей привело до погіршення структури харчування, що у свою чергу стало серйозною причиною скорочення середньої тривалості життя людей та зростання смертності.

Тому, дбаючи про "маленького" українця, влада нашистів-соціалістів могла б знайти вихід з молочної кризи з вигодою для громадян. Відновити безкоштовну видачу молока учням початкових класів та у дошкільних установах, за доступними цінами організувати належне білкове харчування хворих у лікарнях.

Та сподівання марні. Виробники одноголосно заявляють про скорочення виробництва, зменшення закупки молока та зниження закупівельних цін на 30-40 відсотків. Молоко, яке буде поступати на виробництва, перероблятимуть на порошок, щоб влітку виготовляти з нього морозиво. Знову заручниками ситуації стають ті, хто своєю працею виробляв цю продукцію. Селяни змушені будуть позбуватися своїх годувальниць, адже для багатьох селянських сімей корова є основним постачальником реальних грошей. Не буде грошей, не буде за що купити кормів, а до весни ще далеко.

І ще одне запитання виникає. Чому при скороченні виробництва молока об'єм випуску молочної продукції зростає? Подивимося на рецептурний склад готової продукції. Частка молока у ній мізерна. Наповнювачі, рослинні та синтетичні масла, стабілізатори, консерванти, барвники, смакові домішки стали основними складовими "молочних" продуктів. Але і ці так звані продукти за цінами недоступні основній масі українців.

В таких умовах політичної та економічної кризи Комуністична партія України, з метою збереження незалежності і суверенітету України, врятування українського народу від злиднів, голоду і холоду заявляє про свою готовність створити Уряд Народної Довіри, який зупинить економічний спад в державі, відновить і удосконалить взаємовигідні зв'язки, в першу чергу з Росією та Білорусією.

Комуністи спільно з народом України, в повній мірі використовуючи могутній потенціал держави, виведуть її із кризи і на ділі відродять соціально орієнтовану економіку, яка буде працювати на благо кожного і всіх.

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.