Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

Заява з приводу антикомуністичної резолюції ПАРЄ

Джерело: www.kpu.net.ua

Коментуючи прийняття ПАРЄ антикомуністичної резолюції лідер КПУ П.Симоненко заявив:

По-перше, антикомуністична резолюція ПАРЄ була проголосована простою більшістю, а не кваліфікованою (дві третини голосів), як це потрібно для прийняття її у вигляді рекомендації державам-членам Ради Європи. Отже, практичний наслідок цього голосування – це лише те, що Рада Європи, європейська громадськість тимчасово стали жертвою гри амбіцій “печерних антикомуністів”.

По-друге, Компартія України переконана, що будь-який нормальний громадянин, політик на терені ЄС чи СНД чітко розуміє, що ця антикомуністична резолюція – це такий собі брудний піар-хід крайніх націоналістичних сил, обумовлений емоціями або незнанням.

Якщо комуністи такі погані, то чому ж вся Європа фактично “живе” на російському газі із потужностей, побудованих надзусиллями радянського народу? Чому Іспанія нещодавно уклала мільярдні військові угоди з комуністичною Венесуелою? Чому комуністичний Китай є одним з лідерів світової економіки та політики? Врешті-решт, чому Карл Маркс є загальновизнаним світилом європейської та світової науки?

Відповідь проста – бо комуністична ідеологія є позитивною, творчою, а сили, які її сповідують, - конструктивними. І ми, комуністи, переконані, що переважна більшість європейців це розуміє.

По-третє, якщо в Україні “помаранчева” влада хоче так судити комуністів, чи проводити люстрацію і тому подібне, то чому б нинішньому Президентові Ющенко та членам Кабінету Міністрів не розпочати з себе – не піти у відставку, на тій підставі, що всі вони свого часу були комсомольськими та партійними керівниками? Справжня демократія вимагає єдиних стандартів, а не подвійних. Комуністи – за справжню демократію.

Компартія України закликає українську та європейську громаду з розумінням ставитися до історії, і ні в якому разі не “плювати” в неї. Адже, даючи оцінку нашій історії, європейці мають пам’ятати жахи фашизму. Мають пам’ятати, що саме комуністи витягнули Європу з гітлерівської прірви. Недавня ж історія свідчить про рецидиви неофашизму, як це, наприклад, було в Австрії в 2000 році, коли ця країна зазнала “дипломатичного” бойкоту. Ще нещодавно Рада Європи засуджувала Україну за режиму Кравчука-Кучми як кримінальну диктатуру, як рабовласницький режим, за якого процвітає наркоманія, торгують жінками і дітьми. І ці проблеми, на жаль, в сьогоднішній Україні не вирішені. Ющенко, прийшовши рік назад до влади в Україні, нічого не змінив.

Ми застерігаємо, що неофашизм, так само як і кримінальний режим олігархату в Україні, має здатність перенароджуватись. Злиття крайнього націоналізму та потужного олігархічного капіталу – це суміш, яка знову здатна вибухнути у всій Європі. Спроба прийняти документи в ПАСЕ - є тому доказ. Кожна думаюча людина розуміє, що цього не слід допустити!

Ми проголошуємо, що комуністи прагнуть бачити Україну успішною та заможною. Ми впевнені, що український народ має велике майбутнє, побудує Європу в Україні. І це не варто ставити під сумнів, йдучи на поводу у провокаторів із ПАР’Є.

Петро Симоненко

27 січня 2006 року

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.