Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Комуністичний проект України

Є така сила-«Лівий фронт України»!

23 грудня 2005 року в м. Києві відбувся перший етап Форуму громадсько-політичного об’єднання «Лівий фронт України».

У роботі Форуму взяли участь представники громадських організацій лівого спрямування, у тому числі 10 із всеукраїнським статусом – ветеранів і жінок-трудівниць, робітників і радянських офіцерів, депутатів різних рівнів і інтелігенції за соціалізм, комсомольців і православних братств.

На сьогодні вже 157 громадських організацій, трудових колективів, комітетів, спілок, товариств із усіх куточків України публічно заявили про входження до «Лівого фронту України».

Форум відкрив секретар ЦК Компартії України Валерій Мішура.

З промовою щодо політичних завдань «Лівого фронту України» на виборах депутатів усіх рівнів у березні 2006 року виступив перший секретар ЦК Компартії України, народний депутат України, керівник фракції комуністів у Верховній Раді – Петро Миколайович Симоненко.

П.М. Симоненко розкрив зміст оголошеного 40-м з’їздом Компартії «Комуністичного проекту України» як економіку індустріального прориву, владу в руках Рад трудящих, союз братніх суверенних народів.

У виступах учасників Форуму прозвучала одностайна підтримка Передвиборної програми КПУ «Владу і власність – народу України», Звернення 40-го з’їзду Компартії до виборців.

Відбулось підписання спільної заяви «Настав час «Ч»!, у якій ідеться про підтримку Лівим фронтом України кандидатів у депутати усіх рівнів від Компартії України на виборах 2006 року.

Прес-служба ЦК
Компартії України

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.