Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Комуністична партія України

Коммунистическая партия Российской Федерации

Коммунистическая партия Беларуси

Газета «Комуніст»

Журнал «Комуніст України»

Рабочая газета

Интернет-версия газеты «Киевский вестник»

Интернет-газета Информационного аналитического агентства «КОМИНФОРМ»

Коминформ - Киев

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Запорожский областной комитет Компартии Украины

Официальный сайт Деснянского РК КПУ Киев

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Газета ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)

Відвідувань з 16.06.2010
НАТО нам НЕ НАДО!

"Форсоване розширення НАТО на Схід: проблеми Європейської безпеки". Міжнародна конференція 2 квітня 2008 року, м.Київ (kpu.net.ua)

Источник: kpu.net.ua

Міжнародна конференція “Форсоване розширення НАТО на Схід: проблеми Європейської безпеки” має на меті визначити тенденції, які сформувалися на європейському просторі в результаті розширення Північно-Атлантичного Альянсу. Головними темами, які будуть обговорюватися учасниками конференції на рівні політиків, експертів, парламентарів, представників держав-членів ЄС та НАТО, лідерів лівих політичних сил Європи, стануть проблеми кризи Північно-Атлантичного Альянсу та загрози, які несе “нова політика безпеки” НАТО країнам Центральної та Східної Європи.

Передбачається, що на конференції буде ухвалено спільну Заяву, у якій засуджуватимуться спроби втручання військово-політичних блоків у внутрішні справи суверенних держав та створення нових агресивних блоків під виглядом систем колективної безпеки.

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко вважає, що “ми не можемо залишатися осторонь від світових процесів, нам необхідно розробляти нові альтернативні підходи у питаннях міжнародних відносин та світової економічної співпраці. Це можливо лише за умови відродження лівого руху. Тому ми виступаємо за створення мережі регіональних комунікаційних центрів, які будуть сприяти становленню і поглибленню міжпартійних зв’язків лівих”.

Гюлі Тюрмер, член Центрального комітету Угорської Комуністичної робітничої партії зауважує, що “результатом членства Угорщини в НАТО стала втрата самостійності у визначенні пріоритетів зовнішньої та внутрішньої політики. Угорщина завжди відігравала важливу роль на Європейському континенті. Цю роль ми втратили із вступом до НАТО”.

Прес-служба КПУ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
Видеорепортаж о торжественном открытии в городе-герое Киеве восстановленного памятника В.И.Ленину
Красное ТВ - открытый творческий проект при поддержке МГК КПРФ
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.