Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

З А Я В А Пленуму Центрального Комітету Комуністичної партії України

Пленум Центрального Комітету від імені комуністів, мільйонів справжніх патріотів України висловлює глибоке обурення щодо чергової спроби реабілітації УПА, яка залишила кривавий слід в історії нашого народу.

Указ президента України від 12 жовтня 2007 року «Про відзначення 65-ї річниці створення Української повстанської армії» є цинічним намаганням обілити страхітливі діяння вояків - упівців, які мордували, вішали, топили в криницях, рубали сокирами, палили живцем мирне населення. Від їх кривавих рук зазнали мученицької смерті десятки тисяч партійних, радянських працівників, молодих спеціалістів із східних областей, які були направлені в Західну Україну на роботу та для навчання дітей, лікування населення, забезпечення роботи культурно-освітніх закладів.

Цьому немає і не може бути прощення!

Пленум Центрального Комітету звертає увагу суспільства на той незаперечний факт, що ющенківський указ про відзначення 65-ї річниці створення Української повстанської армії та спорудження в м. Львові пам’ятника керівнику цього бандитського руху, гауптштурмфюреру військ СС, кавалеру нацистських орденів Р. Шухевичу появився після завершення виборчої кампанії. І це не випадково. Так само як і те, що в офіціозі передвиборчої риторики ні президент, ні політичні сили, якими він опікувався, не наважилися мовити про реабілітацію УПА.

Мовчали, бо добре знають ставлення абсолютної більшості громадян України до кривавих злодіянь тих, кого президент Ющенко силкується зробити героями-визволителями.

З усією відповідальністю заявляємо, що відзначення на державному рівні цієї ганебної сторінки в історії Українського народу жодним чином не слугуватиме злагоді і консолідації суспільства, про що патетично мовиться в указі.

Пленум Центрального Комітету закликає усіх справжніх патріотів активними діями бойкотувати заходи передбачені указом Ющенка по реабілітації УПА.

Геть президента-націоналіста, необандерівця Ющенка! Фашизм в Україні не пройде!

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.