Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

Возвеличування фашизму - це блюзнірство!

Президенту України
Ющенку В.А.

Звернення

Ми - представники Комітету захисту конституційних прав громадян та ветеранських організацій міста-героя Києва, активісти громадських та молодіжних організацій столиці - вважаємо своїм громадянським обов'язком донести до нинішнього керівництва держави глибоке стурбування спробами реанімації в Україні націонал-фашизму.

Розікравши народне добро шляхом приватизації, поставивши країну на межу територіального розколу, нинішні владці вбачають вихід у пошуках в історичних хащах тенденцій, подій та осіб, які і в ті часи не могли претендувати на статус героїв, а в сучасних реаліях - і поготів.

Однією з таких заяложених сторінок є міф про героїзм ОУН-УПА у встановленні держави України. Ми, громадяни України, які вклали в її добробут і космічну велич частку свого життя, заявляємо: ОУН-УПА - це ганьба українського минулого! Коли бойовики терористичної організації ОУН влаштовували чисельні пограбування та вбивства, їх верховоди домовлялися з урядовцями Литви та Німеччини про шпигунську та підривну діяльність на користь останніх.

Коли формування ОУН у фашистських одностроях знищували на західних теренах України сотні тисяч мирних громадян, їх провідники марили відносно "самостійної держави", яка співробітничатиме з "велико німецьким фірером".

Коли на Поліссі розлився червоним цвітом радянський партизанський рух, новостворені банди УПА розпочали суцільне винищення місцевого населення.

Вони стріляли в спину визволителям - воїнам Червоної Армії. Вони організовували диверсії і терористичні акти проти тих, хто на визволеній українській землі почав будувати нове життя.

Вони, не знаходячи джерел для існування на нашій Батьківщині, стали на шпигунську та підривну діяльність до американських, англійських та інших спецслужб.

Вони - ОУНівці та УПІвці - увійшли в історію України як її ганебний рядок, несуть на собі тавро народного презирства.

Громадянин Президент!

Нас вкрай турбує і обурює прагнення возвеличити в Україні формування Організації Українських Націоналістів та Української Повстанської Армії.

Ми не можемо погодитися з тим, що Президентом видаються укази, спрямовані на так зване примирення (неможливе між фронтовиками-переможцями і фашистськими поплічниками), буцім то об'єктивне вивчення минулого (яке втілюється в вандалізм та переписування історії).

Ми вважаємо наругою над правдою минулого спроби героїзувати Шухевича, подружжя Стецьків, Бандеру та інших гітлерівських колаборантів, спробу відкриття виставки про УПА у Національному музеї історії Великої Вітчизняної війни.

Ми, учасники акції, виходячи з потреб консолідації суспільства та спрямування його шляхами справжнього державотворення, звертаємося з наступними вимогами:

1.Зосередити зусилля держави, всіх владних інституцій на нагальних питаннях соціального розвитку, економічного зростання, поліпшення параметрів суспільного життя;

2. Покласти край небезпечним спробам територіального роз'єднання України, яке здійснюється шляхом нав'язування міфу про героїзм ОУН-УПА, який більшість народу України не сприймає і не сприйме ніколи;

3. Припинити фальсифікацію історичного минулого, яка здійснюється у виступах політичних діячів, в засобах масової інформації, освітніх установах, музейних експозиціях тощо.

4. Вжити дієвих заходів для протидії чисельним актам вандалізму відносно памя'яток радянського минулого, розробити комплексну Державну програму реставрації та збереження меморіалів, інших монументальних свідчень нашої історії.

5. Прийняти на законодавчому рівні рішення про мораторій на знесення пам'яток, перейменування населених пунктів, вулиць, площ тощо, у назвах яких увіковічено героїзм минулих їх років.

6. Не допустити відзначення на державному рівні фіктивних урочистостей з нагоди 65-річчя УПА, інших рецидивів націонал-фашизму.

Ми попереджаємо, що будь-які спроби меморіально возвеличити чи політично реанімувати український націонал-фашизм дістануть адекватну відповідь з боку народу України - народу, який і нині гордовито може сказати про себе: народ-переможець фашизму.

Місто-герой Київ
8 жовтня 2007 р.

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.