Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

Заява Київського міського комітету Комуністичної партії України з приводу акту вандалізму та хуліганського нападу на приміщення Дарницького районного комітету КПУ

16 жовтня 2005 року камінням були розбиті вікна в приміщенні Дарницького районного комітету Комуністичної партії України. Про зухвалість цього дикунського акту свідчить те, що його здійснення відбулося світового дня близько 16 годин, коли на площі перед будівлею знаходилися сотні перехожих.

У цей час у приміщенні районного комітету перебували представники партії та позапартійні громадяни України. На щастя ніхто не постраждав.

Нас насторожує факт того, що кримінальні й хуліганські випади проти комуністів, які стали “нормою” у західних областях України (так званому “П`ємонті української демократії”) переносяться до столиці. І все тому, що правоохоронні органи не можуть (або не хочуть) зупинити злочинні дії розбещених молодиків, які відкрито стають на шлях фашизації суспільства.

Ми впевнені, що акт вандалізму щодо приміщення Дарницького РК КПУ не можна відокремлювати від подій, які відбулися 14-16 жовтня 2005 року на Хрещатику, коли зверхники ОУН і УПА та їх високі покровителі намагалися провести брутальну провокацію – парад вояків-ветеранів УПА. Ми маємо всі підстави пов`язувати цей напад з твердою позицією нашої партії щодо невизнання колаборантів з ОУН-УПА воюючої стороною в роки Великої Вітчизняної війни.

Заявляємо, що люба спроба залякати комуністів не змінить нашого ставлення до згаданої проблеми. Ми ще активніше будемо розвінчувати злочинні дії націоналістичних сил як перед народом України, так і перед міжнародною громадськістю.

Комуністи столичної організації Комуністичної партії України вимагають: від вищого керівництва держави дати політичну оцінку подіям 14-16 жовтня 2005 року на головній вулиці міста-героя Києва;від правоохоронних органів оперативно і неупереджено розслідувати факт хуліганського нападу на приміщення Дарницького РК КПУ та притягнення винних до відповідальності.

Київський міський комітет

Компартії України

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.