Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

 В місті-герої Києві - фашизм не пройде!!! Заява Київського міського комітету Комуністичної партії України

В м. Києві 30 червня 2007 р. деякими громадськими організаціями планується провести заходи присвячені Роману Шухевечу. Організатори “свята” посилаються на указ Президента Ющенка від 16 травня 2007р. “Про відзначення 100-річчя від дня народження Романа Шухевича”.

Київський міськком Компартії України вважає, що цю дату слід пам'ятати. Пам'ятати, що саме цього дня гітлерівські прислужники у Львові клялись щодо своєї відданості німецькому "фірерові", що уже урвища заповнювалися трупами мирних жителів України. І вели їх до цих урвищ не лише німецькі фашисти, а й їх українські поплічники.

Був серед них і Роман Шухевич. Він, провінційний галичанин, не має жодного відношення до столиці України. Втім ні - має! Він, плентаючись в фашистському обозі, керуючи розстрільними командами, хотів поневолити нашу Батьківщину. Він йшов сюди як загарбник і кат. Його діяння ніколи не забудуть містечка і села України, його - керівника карального батальйону - завжди проклинатиме Білорусь, яка пам'ятає свою партизанську славу.

Прийшов час і він втікав разом із своїми хазяями під могутніми ударами Червоної Армії. А потім, заховавшись у схроні, командував своєю горезвісною "УПА": стріляти, вішати, мордувати. Сокирники Шухевича роками не давали спокою працьовитому і згорьованому західноукраїнському селянинові. Але відплата знайшла і фашиста Шухевича, і його банду.

Ми, нащадки величної історії Радянської України, спадкоємці славетних традицій переможців Великої Вітчизняної війни, з глибокою відразою сприймаємо спробу відзначити в місті-герої Києві пам'ять кривавого фашистського ката Романа Шухевича.

Ми, комуністи столиці України, заявляємо в нашому місті - фашизм не пройде!!!

Ми, громадяни України, виходячи з Конституції, залишаємо за собою право в адекватній формі дати відсіч нахабним спробам реанімувати націонал-фашизм Шухевича та йому подібних.

Київський міськком КПУ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.