Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

 Резолюція мітингу громадськості міста-героя Києва 22 червня 2007 р.

Ми, представники різних поколінь і професій, 22 червня 2007 року, в день початку Великої Вітчизняної війни, зібралися на священному для кожного жителя столиці місці - біля Вічного вогню на Могилі Невідомого солдата.

Нас привели сюди вдячна пам'ять про всіх, хто життя свого не шкодував, здобуваючи нам вікопомну Перемогу. Ця пам'ять завжди є з нами і буде з нами. Подвиги звитяжців не підвладні часу, а, тим паче, політичній кон'юнктурі. Разом з тим, нас привела сюди тривога за майбутнє України, за її правду.

Деструктивний курс президента Ющенка та його "помаранчевого" оточення ставить країну на межу розколу, втрату духовної цілісності нації, за якою насувається привід втрати територіальної цілісності.

Збанкрутілі політикани поставили за мету форсованими темпами нав'язати нашому народу, який поклав на олтар Перемоги мільйони життів своїх кращих синів та дочок, не просто фальшивий погляд на ті буремні роки. Україні послідовно нав'язуються націонал-фашистські погляди. Це стало одним з основних пунктиків політичного курсу Ющенка та його команди. Низка указів президента спрямована на "героїзацію" зрадників нашого народу, гітлерівських колаборантів. Не інакше, як образу народу України ми розцінюємо рішення про відзначення на державному рівні річниць з дня народження ревних прислужників фашизму Івана Багряного, Ярослава та Ярослави Стецько, карателя Романа Шухевича. Як наругу над Україною ми сприймаємо блюзнірські заяви щодо необхідності створення "музеїв радянського тоталітаризму". З обуренням ми сприйняли звістку про відкриття в Києві "музею радянської окупації", а також той факт, що чиновники від освіти планово почали водити сюди людей.

Ми, учасники мітингу, рішуче заявляємо: ніякі президентки та їх чиновні клерки не зможуть знищити священну пам'ять нашого народу. Велика Вітчизняна війна, подвиг в ній радянського народу, ефективна політика соціалістичної держави, звитяга бійців і командирів Червоної Армії, жертовність авангарду борців - комуністів та комсомольців назавжди вписані золотими рядками в нашу історію. І ми готові дати по брудним лапам усім, хто захоче її заплямувати.

Ми вимагаємо від інституцій держави Україна покласти край спотворенню минулого, нейтралізовувати небезпечні тенденції фашизації суспільства. Ми вимагаємо від чиновників тимчасової київської влади відмовитися від намірів перейменувань вулиць та площ, знесенню монументів радянського періоду. Ми вимагаємо покласти край насильницьким "екскурсіям" в наскрізь фальшивий "музей окупації".

Ми звертаємося до всіх людей, в кого не атрофовані почуття совісті та честі з закликом долучитися до святої справи збереження правди і пам'яті про Велику Вітчизняну війну. Сьогодні, у день, коли ми згадуємо трагічні дні початку війни,коли стартує багатомісячний марафон пам`яті і вдячності радянському солдату - звитяжцю, ми закликаємо наших співвітчизників:

Люди! Не забуваймо!
Люди! Будьмо пильні!
Люди! Не допустимо, аби коричнева потвора піднімала голову в Україні!

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.