Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

Фашизм на порозі. Люди, будьмо пильними!

ЗАЯВА

Київського міськкому Компартії України.

У засобах масової інформації з`явилися повідомлення про можливий парад на Хрещатику вояків ОУН-УПА за участю Президента України.

Такий захід на головній вулиці столиці України був би актом зневаги держави, її сьогоднішньої влади до мільйонів жертв, принесених українським народом, братніми народами Союзу РСР, інших країн Європи та світу, які входили до антигітлерівської коаліції, на олтар перемоги над фашизмом.

Нікому не дано заперечити ту істину, що представники націоналістичних структур тісно співпрацювали з фашистами, що вони вступили на українську землю разом з військами гітлерівської Німеччини, як загарбники, як зрадники українського народу. Оунівська верхівка чітко заявила, що вона готова під проводом Гітлера творити в Європі і світі “новий лад” (Див. “Акт проголошення Української Держави”, Львів, дня 30/6. 1941р.)

Жертвами того зловісного “нового ладу”, до якого доклали свої закривавлені руки і українські націоналісти з ОУН, УПА, “Буковинського куреня”, каральних, поліцейських та подібних до них колаборантських структур, стали сотні тисяч мирних громадян і військовополонених на території України, Білорусі, Польщі та інших держав. Зловісним символом злочину фашизму та його поплічників став київський Бабин Яр. Для людства “новий лад” в Європі і світі обійшовся в 50 мільйонів життів. Радянський народ, включаючи український народ, перемогу над фашизмом оплатив ціною 27 мільйонів. Ми не маємо права забувати це!

Спробу організації параду вояків ОУН-УПА на Хрещатику ми розцінюємо як намагання любою ціною реабілітувати зрадників українського народу, фашистських колаборантів, як прагнення нинішньої влади возвеличити фашистську, націоналістичну, людиноненависницьку ідеологію – ідеологію зверхності однієї нації над іншою.

Київський міський комітет Комуністичної партії України закликає всіх наших співгромадян, громадські організації, політичні партії та рухи засудити намагання реабілітувати фашизм в Україні.

Ми заявляємо, що нинішня націонал-соціалістична влада в Україні бере на себе всю моральну відповідальність перед світовою громадскістю за можливу реабілітацію вояк ОУН-УПА, за реабілітацію фашизму.

Фашизм на порозі наших осель! Люди, будьмо пильними! Київський міськком Компартії України 6 жовтня 2005 року

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.