Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

 ВАРВАРИ У МІЛІЦЕЙСЬКІЙ ФОРМІ. Про події 30 квітня 2007 року

Все починалося немов би мирно, принаймні, у рамках законодавства… На вулиці Володимирській, біля посольства Естонської республіки, зібрався заздалегідь запланований мітинг протесту проти акту міжнародного вандалізму — ліквідації пам’ятника Воїну-Визволителю у Талліні. Всім відомо, які трагічні події в столиці Естонії вже розгорнулися навколо цієї владної авантюри…

Словом, мітинг, в якому брали участь Київська міська організація Компартії України, Київська міська організація комсомолу, а також представники організацій «Русская община», «Антиоранж» та інших прогресивних об’єднань громадян, проходив «штатно»: майоріли червоні прапори, лунали промови та стара добра радянська музика; люди розгортали гасла з закликами до естонських «демократів» припинити наругу над пам’яттю радянських солдатів.

Як заведено, від дверей посольства мітингуючих відділяв ланцюг міцних хлопців у формі спецназу…

І раптом, в одну мить, все змінилося: невідома особа, яка, певно, не належала до жодної з організацій, представлених на мітингу, жбурнула якийсь предмет у вивіску гастроному "Морозівський", що знаходиться на першому поверсі приміщення посольства.

Відповідь на цей вчинок була неадекватною... і жахливою. Треновані хлопці у формі миттю кинулися вперед, розрізаючи натовп. І ось уже хтось з міліціонерів застосував отруйний газ… Результат був швидким: організатори акції були вимушені викликати карету швидкої, яка надавала домомогу постраждалим на місці, а також забрала 2 людей в лікарню.

Учасники мітингу тут же, на місці подій, поставили десятки підписів під актом про варварський вчинок «охоронців порядку». Сподіваємось, наша влада, яка, подібно до естонської, дуже любить хизуватись своїми «європейськістю» та «людяністю», дасть відповідну оцінку діям своїх вірних опричників, — діям, що нагадують про добу панування над Європою тієї «історичної особи», яка вчинила у Берліні самогубство якраз 30 квітня. Тільки — 1945 року…

Зробимо невеличкий додаток. Згідно до новин УТ-1, що пройшли по телебаченню о 21.00, все було зовсім інакше. На мітинг зібралось не 200-300 чоловік, як це було насправді, а «сорок комуністів»; посольство Естонії «закидали яйцями» (отже, не одне кинули, а багато)… І так сором’язливо, між іншим, чарівна ведуча згадала про «застосування міліцією газу»… Прикро. Така молода, а вже навчилася не червоніти…

Невірну (що недивно) інформацію подав також і "5 канал", який на спеціальну програму по даному інциденту запросив тільки представника міліції, сказавши, що з іншої сторони відмовилися від участі в програмі, хоча, насправді, ніхто з представників організаторів акції запрошений не був.

Прес-центр Київського міськкому КПУ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.