Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Люди… будьте пильні! (Юліус Фучик)

  Заява Київського міського комітету Комуністичної партії України (м.Київ, 22 квітня 2007 р.)

Ми, комуністи міста-героя Києва, історичні спадкоємці звитяжців Великої Вітчизняної війни, вдячні нащадки творців Радянської України та її захисників, з глибоким обуренням сприйняли повідомлення про те, що в нашому златоглавому місті планується блюзнірське віншування вояків-есесівців.

Організатори цієї провокативної акції прекрасно усвідомлюють, що день 28 квітня 1943 року не є днем національного святкування. Він, поза всякі сумніви, має бути віднесеним до днів ганьби. Ганьби не народу України, який на вогненних фронтах, в радянському тилу, в червонопрапорних партизанських загонах, в патріотичному підпіллі наближав святий для України День Перемоги. Це - день ганьби зрадників.

Жменька зрадників українського народу в цей день захоплено лизала підбори гітлерівського чиновника, який - у вкраденому у Великої України і проголошеному центром якогось там "дистрикту" - Львові заявив про створення дивізії SS "Galizien".

Це кубло не проявило жодних подвигів на полі боїв. Їх створювали як карателів, і вони заплямували свої фашистські однострої кров'ю українців, поляків, словаків, людей інших національностей, цей життєвих шлях припинила націоналістично-есесівська банда.

Вагому крапку в їх животіння поставили танки 1-го Українського фронту, який перед тим приніс світло визволення нашому місту. І ми, комуністи Києва, заявляємо: ми не дозволимо в столиці нашої країни відзначати фашистські роковини.

Ми - прямі нащадки звитяжців Великої Вітчизняної війни - попереджаємо: марш знахабнілих послідовників есесманів з дивізії "Galizien", чию злочинність затаврував Міжнародний суд в Нюрнберзі, матиме адекватну відсіч з нашого боку.

Ми заявляємо: 28 та 29 квітня масові пікети комуністів міста-героя Києва постануть в знак протесту проти неофашистських випадів на центральних площах та вулицях Києва (Михайлівська площа, Майдан Незалежності, бульвар Шевченка. Вулиці Володимирська, Хрещатик тощо).

Ми попереджаємо міську владу Києва: потурання неофашистам стане вашою довічною ганьбою. Це буде черговим злочином проти правди минулого і сьогодення. Це буде вашою, панове, ганьбою, якщо ви не припините запланований на 28 квітня есесівський шабаш.

А ми - нащадки славетних переможців Великої Вітчизняної, зробимо все, аби фашизм не почувався вільно на вулицях нашого прекрасного міста-героя Києва.

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.