Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Петро Симоненко: “Помаранчеві термінатори” можуть вдатися до організації замаху на своїх же висуванців до КС, щоб виправдати введення надзвичайного стану

“Упереджувальні заяви заколотників з так званої “опозиції” щодо незгоди з рішенням КС в разі, якщо це рішення буде не на їхню користь, яскраво свідчить про дійсні наміри політичних угрупувань, які, спираючись на президентську посаду Ющенка та за його прямої підтримки, мають на меті знищення в Україні засад парламентаризму та встановлення націоналістичної диктатури, про їхню готовність до силового повалення конституційного ладу. Натомість з боку Коаліції національної єдності жодного випаду щодо можливої незгоди з вердиктом КС не було”. Про це сказав лідер комуністів Петро Симоненко.

Петро Симоненко звернув увагу на той факт, що жодне застереження з боку комуністів про тиск секретаріату президента і особисто Ющенка, зустрічі останньго з окремими суддями КС і спроби примусити їх винести неправове рішення, а також факти стеження та прослуховування з боку СБУ окремих суддів КС, не були спростовані.

“Вчорашній театралізований демарш кількох суддів КС, які обрані за квотою президента та “Нашої України” є саме свідченням того шаленого президентського тиску на суд про який я заявляв. Як, до речі, і рішення про перенос майже на тиждень дати розгляду подання щодо неконституційності указу Ющенка про дострокове припинення повноважень Верховної Ради. І це в той час, коли вирішується доля країни, вирішується бути чи ні єдиній державі Україна”, - заявив лідер КПУ.

Петро Симоненко підкреслив, що неприпустимим є оприлюднення суддями КС приватної думки щодо конституційності президентського указу в той час, коли відповідне подання офіційно прийнято до розгляду.

“Те, що чинні судді КС, які висунуті на свої посади президентським політичним угрупуванням, скоїли посадовий злочин, публічно, поза межами офіційної процедури оголошення результату судових слухань, підтримали свого патрона та “роботодавця”, - це ще одне безперечне свідчення брутального втручання Ющенка у діяльність КС”, - переконаний Петро Симоненко.

Лідер українських комуністів також застеріг, що сьогодні, коли “помаранчеві термінатори” разом з президентом розуміють відсутність правових засад для дострокового припинення повноважень Верховної Ради, коли жоден неупереджений і не заляканий суд не може ухвалити законне рішення на їхню користь, вони можуть вдатися до найбрудніших провокацій, навіть до організації замаху на своїх же висуванців до КС з метою виправдання ввдення надзвичайного стану, звинувачення та арешту лідерів Коаліції і застосування збройних сил проти власного народу.

Прес-служба КПУ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.