Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Петро Симоненко: Нейтральний статус України гарантує людям захист від будь-якого іноземного втручання

“Фракція Компартії у Верховній Раді України не підтримала і не підтримає допуск іноземних військ на територію України, якщо серед таких військових підрозділів будуть підрозділи збройних сил НАТО та США”. Про це сказав лідер українських комуністів, коментуючи результати переголосування проекту закону №3270 щодо допуску на територію України підрозділів збройних сил іноземних держав для участі в багатонаціональних навчаннях.

Лідер комуністів зазначив, що позиція Компартії, яку розділяє переважна більшість українського суспільства щодо згортання співпраці з НАТО та неприпустимості вступу України в цей військово-політичний блок, а також щодо необхідності набуття Україною статуса нейтральної держави – незмінна і принципова.

“В нашому проекті змін до Конституції закріплений позаблоковий (нейтральний) статус України, який гарантує людям захист від будь-якого іноземного втручання”, - заявив Петро Симоненко.

Прес-служба КПУ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.