Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Петро Симоненко: Україні потрібен закон, який забороняє увічнення пам’яті тих, хто співпрацював з гітлерівськими окупантами

„Фракція комуністів у Верховній Раді наступного скликання буде ініціювати створення спеціальної парламентської комісії, робота якої буде спрямована на всебічне вивчення діяльності нацистських та профашистських організацій”. Про це заявив у Харкові напередодні свята визволення міста від німецько-фашистських загарбників лідер українських комуністів Петро Симоненко.

Петро Симоненко наголосив, що ми не маємо права допустити, аби нацизм був героїзований і повторилися жахи етнічного геноциду.

„До роботи спеціальної парламентської комісії потрібно залучити вчених-істориків з України, Польщі, Ізраїлю, представників ветеранських організацій та національних меншин”, - зазначив Петро Симоненко.

Лідер комуністів підкреслив, що „ця комісія має підготувати комплексні висновки, на грунті яких буде розроблений і ухвалений закон України про заборону популяризації діяльності та увічнення пам”яті організацій та особистостей, які співпрацювали з фашистськими окупантами, організовували або брали участь в їхніх злодіяннях”.

Прес-служба КПУ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.