Пошук
Разместить кнопку на Вашем сайте

Газета «Комуніст»
Сайт Комуністичної партії України

Журнал «Комуніст України»

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Ленінський Комсомол м.Києва

Газета Всекраинского Союза рабочих «Рабочий класс»

Коммунистическая партия Российской Федерации

Московское городское отделение КПРФ

Санкт-Петербугское городское отделение КПРФ

Сайт газеты ЦК Коммунистической партии Китая «Женьминь Жибао» (на русском языке)
Політика та події

Петро Симоненко: Україна не потребує послуг “президента громадянської війни”

“Антиконституційні дії заколотників, які своїми підписами під незаконними указами освячує президент Ющенко, свідчать про його готовність застосувати силу та пролити кров”. Про це заявив лідер українських комуністів Петро Симоненко.

Петро Симоненко повідомив, що під час зустрічі з Генсеком ПАРЄ, він навів Террі Девісу низку беззаперечних фактів на підтвердження, що саме такий розвиток подій запрограмовано найближчим оточенням президента. “Те, як агресивно і зухвало поводять себе президент та його оточення, як радикалізуються націоналістичні сили та їхні ватажки, як вольготно почуваються останнім часом профашистські організації в Україні, викликає природне занепокоєння щодо підготовки провокацій з метою викликати громадянські заворушення та під цим приводом застосувати військову силу для придушення суспільного супротиву антиконституційному заколоту”, впевнений лідер КПУ.

Петро Симоненко підкреслив, що збіг у часі підписання Ющенком чергової маячні, яку заколотники намагаються видати за правовий указ, з підготовкою “смолоскипової ходи” націонал-фашистів на честь дівізії СС “Галичина”, не є дивним. “Саме під час “смолоскипової ходи”, що запланована на 28 квітня, тобто напередодні травневих свят, напередодні 62 річниці перемоги над фашистською Німеччиною, нацистські послідовники, з яких Ющенко намагається зробити національних героїв, можуть вчинити напади на наметові містечкі захисників Конституції і парламентаризму, на громадян, які не є етнічними українцями, на ветеранів Великої Вітчизняної - переможців фашизму. Якщо таке станеться, а воно планується, це спричинить вибух громадянського протистояння, аж до кривавого”, - заявив лідер комуністів.

Петро Симоненко також зазначив, що Україна не потребує послуг президента. А тим більше послуг Ющенка, який є “президентом громадянської війни”.

Прес-служба КПУ

Архів, сортувати за: Нові Відвідувані Коментовані
© Киевский ГК КПУ 2005
Все права защищены. Перепечатка материалов разрешается, только после письменного разрешения автора (e-mail). При перепечатке любого материала с данного сайта видимая ссылка на источник kpu-kiev.org.ua и все имена, ссылки авторов обязательны. За точность изложенных фактов ответственность несет автор.